Jak wygląda przedłużanie rzęs?

Sztuczne rzęsy oraz przedłużanie rzęs.

W tym artykule odnajdziesz wszystkie nurtujące cię pytania na temat doklejania rzęs, przedłużania rzęs i ich pielęgnacji. Zapraszam do lektury!

Każda kobieta chciałaby zawsze wyglądać pięknie i zaskakująco. Długie rzęsy to element, który pięknie podkreśla oczy i nadaje nam dodatkowego blasku. Nie każda z nas ma jednak naturalnie długie i zdrowe rzęsy. Niekiedy trzeba o nie zadbać. Z pomocą w takiej sytuacji przyjdą nam sztuczne rzęsy.
Najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs jest opcja 1:1. Doklejamy wówczas rzęsy sztuczne do rzęs prawdziwych. Dzięki temu nasze rzęsy staną się gęstsze, przyciemnione i znacznie bardziej wydłużone. Przedłużanie rzęs zależy jednak od naszych własnych rzęs. Rzęsy są dobierane oraz odpowiednio stylizowane na podstawie naturalnych.

przedluzanie-rzes
Istnieją różne rodzaje rzęs. Mogą być syntetyczne (tworzone z włókien poliestrowych), a także naturalne, na przykład z włosia norki syberyjskiej.
Wiele kobiet obawia się, że rzęsy sztuczne będą niszczyć naturalne rzęsy. Nie trzeba się jednak martwić. Warto sprawdzać opinie i wybrać polecany gabinet oraz osobę obeznaną w tym fachu. Jeśli materiał będzie odpowiedni oraz będziemy mieć nieduże obciążenie, to wszystko będzie w porządku.

sztuczne-rzesy
Niestety, zabieg sztucznych rzęs trzeba co jakiś czas powtarzać. Naturalne rzęsy z czasem zaczynają wypadać, zaś w ich miejscu rosną inne, nowe. Zaleca się, aby przedłużanie rzęs powtarzać co 3 lub 4 tygodnie. To całkowicie bezpieczny termin.

rzesy-sztuczne
Pielęgnacja sztucznych rzęs jest całkowicie prosta i bezproblemowa. Należy pamiętać, aby przy zmywaniu makijażu używać płynu bez dodatku tłuszczu czy też szamponów przeznaczonych dla najmłodszych. To zapewnia dłuższe funkcjonowanie ze sztucznymi rzęsami.
Zabieg przedłużania rzęs trwa zazwyczaj około 2 godzin, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Trzeba leżeć w bezruchu, o czym warto pamiętać.
Koszt zabiegu nakłania sztucznych rzęs bywa bardzo różny. Zazwyczaj jego ceny zaczynają się od 200 złotych wzwyż. Wszystko zależy od miejsca, które wybierzemy na zabieg sztucznych rzęs.

Z całą pewnością warto pomyśleć o naszych rzęsach i zadbać o nie odpowiednio. Sztuczne rzęsy mogą nadać naszym oczom dodatkowego wyrazu i piękna.