Warta OC

Z czym kojarzy się koniec ubezpieczenia OC?

Koniec okresu ubezpieczenia OC wielu kierowcom kojarzy się niestety ze sporym wydatkiem. Z roku na rok wiele firm zwiększa stawki za swoje usługi. Niekiedy kwoty te przekraczają nawet tysiąc złotych. Coraz częściej kwotę tą można rozłożyć na przykład na dwie raty i drugą część kwoty zapłacić dopiero po pół roku.

Od czego zależy wysokość ubezpieczenia ?

Oczywiście wysokość ubezpieczenia uzależniona jest między innymi od pojemności silnika, modelu samochodu, a także od tego, czy kierowca w poprzednich okresach ubezpieczeniowych spowodował kolizję drogową.
Na wysokość kwoty wpływ mają także dodatkowe usługi, jak na przykład ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Gdzie warto wykupić ubezpieczenie OC?

Szukając najbardziej korzystnej oferty ubezpieczenia OC warto postawić na sprawdzone, znane i renomowane firmy.
Popularna firma ubezpieczeniowa Warta OC oferuje na bardzo korzystnych warunkach również dla młodych kierowców czy przedsiębiorców.
Kolejną zaletą jest fakt, iż przedłużając ubezpieczenie na kolejny rok można liczyć na zniżkę dla stałych klientów w wysokości kilkunastu a nawet kilkudziesięciu procent.

Ubezpieczenie turystyczne

Firma warta ubezpieczenia turystyczne proponuje również w wielu atrakcyjnych pakietach. W zależności od wybranej oferty, ubezpieczenie podróżne warta obejmuje choroby przewlekłe, urazy związane z uprawianiem sportów, ochronę bagażu, a także udziela wsparcia finansowego w przypadku nagłych problemów zdrowotnych.

warta oc

Gdzie obowiązuje takie ubezpieczenie?

Również strefa, do której podróżuje klient nie stanowi żadnego problemu. Podanie kraju umożliwia dopasowanie najbardziej odpowiedniej i korzystnej oferty.
Co ważne firma oferuje ubezpieczenie także osobom, które wyjeżdżają za granicę do pracy. W przypadku wykonywania niebezpiecznych prac ubezpieczenie należy rozszerzyć.

ubezpieczenie turystyczne online

Zniżki przy zakupie przez internet

Kupując polisę przez internet można otrzymać aż dziesięć procent zniżki na zakup wybranej oferty ubezpieczeniowej.